Referencje

RJ Budownictwo

Opinie o nas

Referencje klientów

Nasi klienci trafiają do nas z poleceń i referencji, oto niektóre z nich:

Firma RJ Budownictwo była wykonawcą przebudowy powierzchni w pomieszczeniach PKO TFI. Po stronie wykonawcy było dostarczenie materiałów oraz przebudowa pomieszczeń i instalacji. Firma RJ Budownictwo jest godna zaufania i polecenia.

Wykonuje powierzone zadania solidnie i z należytą wiedzą techniczną.

PKO TFI

Firma Trenkwalder w 2020 roku korzystała z usług firmy RJ Budownictwo Sp. z o.o.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą RJ Budownictwo. Począwszy od profesjonalnego przygotowania, polegającego na stworzeniu szczegółowego harmonogramu prac po dostępność osób odpowiedzialnych za poszczególne etapy prac, dotrzymanie terminów oraz zachowanie porządku podczas prowadzonych prac remontowych. Chciałbym również podkreślić uczciwość osób przebywających w biurze, co miało dla naszej firmy kluczowe znaczenie.

Firma RJ Budownictwo wyróżnia się również proaktywnym podejściem do Klienta. Wszystkie nasze uwagi były traktowane z sumiennością i rzetelnie realizowane. Mając na uwadze powyższe, uważamy, że firma RJ Budownictwo jest firmą odpowiedzialną, kompetentną i zasługuje na polecenie jako wiarygodny wykonawca usług.

Trenkwalder

Z przyjemnością oświadczamy, że w okresie od lipca 2020 do stycznia 2021 firma RJ Budownictwo Sp. z o.o. świadczyła dla nas usługi wykonawcze prac budowlanych projektu koncepcyjnego aranżacji wnętrz dla istniejącej siedziby firmy Vestas - Poland Sp. z o.o. w budynku przy ulicy Marynarskiej 15 w Warszawie.

Podczas całego procesu wykonawczego współpraca układała się nam bardzo dobrze. Przedstawiciele RJ Budownictwo wykazali się profesjonalizmem, dużą wiedzą techniczną, rekomendując najlepsze rozwiązania. Zawsze mogliśmy liczyć na wysoką jakość prac oraz terminowość.

Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z RJ Budownictwo i z ogromną przyjemnością rekomendujemy ją jako doświadczoną firmę wykonawczą z wysokimi standardami obsługi inwestora.

Vestas

Działając w imieniu ORPEA POLSKA sp. z o.o. - operatora domów opieki premium - z siedzibą w Warszawie (ul. Prosta 69, 00-838 Warszawa), wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000003824, potwierdzamy, że RJ Budownictwo Sp. z o.o., z siedzibą przy al. Jerozolimskich 200 w Warszawie (02-486), NIP: 5223180467, wykonała dla nas szereg prac remontowo-wykończeniowych.

Wszystkie zlecone prace zostały wykonane z należytą starannością i dbałością o szczegóły. Stan pomieszczeń wielokrotnie wymuszał na wykonawcach dużą kreatywność, z czym doskonale sobie poradzili.

RJ Budownictwo Sp. z o.o. jest godna polecenia przy indywidualnych, niestandardowych projektach aranżacji powierzchni.

ORPEA POLSKA Sp. z o.o.

Jesteśmy na etapie pozyskiwania kolejnych referencji.

Po więcej opinii naszych Klientów na temat naszej pracy zapraszamy wkrótce!

RJ Budownictwo

+48 606 743 313
biuro@rjbudownictwo.com

Dlaczego warto

nam zaufać?

RJ Budownictwo w liczbach

"Na tym świecie nie ma nic równie trudnego do zdobycia i równie łatwego do stracenia jak zaufanie."

Haruki Murakami

Zaufanie to jest kapitał, który budujemy od 2018 r. Co roku stale rośniemy co potwierdza, że nasze wartości mają mocne fundamenty. Średnio rocznie oddajemy ponad 10.000 m2 wyremontowanej powierzchni. Działamy transparentnie, czyli od momentu przygotowania oferty do etapu zakończenia inwestycji działamy w uzgodnieniu z inwestorem. Zapewniamy nadzór i uzgodnienia techniczne z zarządem budynku. Doradzamy i pomagamy w procesie kompleksowej realizacji inwestycji. Gwarantujemy serwisy gwarancyjne i pogwarancyjne.

Wydobądź potencjał swojego biura razem z nami!